Ana Sayfa

Parti Flaması

parti flaması
parti flaması Ülkemizde seçim tarihlerinden önce parti flaması Yüksek Seçim Kurulunun önermiş olduğu standartlar doğrultusunda siyasi partilerin reklamlarını yapabilmek ve adaylarını tanıtabilmek için kullandıkları reklam araçlarıdır.
parti flaması
parti flaması Firmamız bünyesinde üretilen Parti Bayrakları raşel kumaşa dijital baskı yöntemi kullanılarak üretilmiştir. parti flaması Bayrakların en sık kullandığı ortamlar dış mekanlar olduğu için ürünlerimiz hava şartlarına dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.
Parti Bayrağı alırken dikkat etmeniz gerekenler;
parti flaması
parti flaması Bastırmak istediğiniz logoyu sipariş vermeden önce örnek bir çıktısını isteyerek kontrol etmelisiniz. parti flaması Baskı ve malzeme kalitesi kalitesiz olan ürünlerde istediğiniz imalatlar oluşmamaktadır.
parti flaması​
parti flaması Birçok art niyetli firma parti flaması ürünlerinin kısa sürede temin edilmesi durumu olduğu için özensiz iş yapmaktadır. Kalitesiz teslim edilen ürünler süre zaman kısıtlığı yüzünden birçok müşteri tarafından istenmese de kabul edilmektedir.
parti flaması Firmamız parti flaması alanında geçmiş tecrübeleri sayesinde bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır. Siparişleriniz istediğiniz sürelerde teslim edilmektedir.