Ana Sayfa

Parti Flamaları

parti flamaları
parti flamaları Ülkemizde seçim tarihlerinden önce parti flamaları Yüksek Seçim Kurulunun önermiş olduğu standartlar doğrultusunda siyasi partilerin reklamlarını yapabilmek ve adaylarını tanıtabilmek için kullandıkları reklam araçlarıdır.
parti flamaları
parti flamaları Firmamız bünyesinde üretilen Parti Bayrakları raşel kumaşa dijital baskı yöntemi kullanılarak üretilmiştir. parti flamaları Bayrakların en sık kullandığı ortamlar dış mekanlar olduğu için ürünlerimiz hava şartlarına dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.
Parti Bayrağı alırken dikkat etmeniz gerekenler;
parti flamaları
parti flamaları Bastırmak istediğiniz logoyu sipariş vermeden önce örnek bir çıktısını isteyerek kontrol etmelisiniz. parti flamaları Baskı ve malzeme kalitesi kalitesiz olan ürünlerde istediğiniz imalatlar oluşmamaktadır.
parti flamaları​
parti flamaları Birçok art niyetli firma parti flamaları ürünlerinin kısa sürede temin edilmesi durumu olduğu için özensiz iş yapmaktadır. Kalitesiz teslim edilen ürünler süre zaman kısıtlığı yüzünden birçok müşteri tarafından istenmese de kabul edilmektedir.
parti flamaları Firmamız parti flamaları alanında geçmiş tecrübeleri sayesinde bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır. Siparişleriniz istediğiniz sürelerde teslim edilmektedir.